Romanian Players Group
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Romanian Players Group

RpG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Admin oOoXoOo

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
windisch
Player
Player
windisch


Mesaje : 9
Data de inscriere : 22/12/2010

Cerere Admin oOoXoOo Empty
MesajSubiect: Cerere Admin oOoXoOo   Cerere Admin oOoXoOo EmptyMier Dec 22, 2010 6:44 am

Nick pe erver :oOoXoOo
Steam :nu
Varsta :14
Grad dorit (admin/slot): admin
Data primei conectari pe server:19.12.2010
Cate ore jucati pe server? :cam 3-4 ore pe zi. depinde de stare. pe acel site zice ca am jucat 1 ora
Intre ce ore puteti fi on? : in cursul saptamanii de la ora 7:30 pana la ora 17 si in weekend cam 2 ore pe zi (uneori ma plictisesc de alte jocuri si joc in majoritatea timpului cs
Cu ce credeti ca puteti imbunatatii acest server? : pot ajuta prin imbunatatirea serverului,micsorarea numarului de codati, idei noi, prin populare , aplicarea sanctiunilor jucatorilor care nu respecta regulamentul .
chiar daca joc de 3 zile am ajuns pe locurile 13-20 in rank. Cerere Admin oOoXoOo 839818 Cerere Admin oOoXoOo 253212
multumesc.

Vreau sa spun ca deja mi-am facut si niste prieteni pe server,imi place acest server (nu e agitatie iar codatii sunt sanctionati foarte repede ca si ceilalti jucatori "neascultatori") .
Sus In jos
DeMonYcK
Administrator
Administrator
DeMonYcK


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Realm Of Death

Cerere Admin oOoXoOo Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin oOoXoOo   Cerere Admin oOoXoOo EmptyMier Dec 22, 2010 6:59 am

Aceptat
Fiindca nua ai steam sper sa nu ne faci probleme
Astept pm cu nick si pass pe forum


Cerere Admin oOoXoOo Topic_closed
Sus In jos
 
Cerere Admin oOoXoOo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin oOoXoOo
» cerere admin
» Cerere Admin
» cerere admin
» Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romanian Players Group :: RPG.WATF.RO [Normal] :: Cereri admin-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente