Romanian Players Group
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Romanian Players Group

RpG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))

In jos 
+2
Mechanix
WiTcH
6 participanți
AutorMesaj
WiTcH
Player
Player
WiTcH


Mesaje : 205
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Gorj

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyLun Dec 20, 2010 6:36 am

Spuneti tampenia,clasa si ce pedeapsa ati primit pt ce ati facut:))

...cand am dat foc la niste harti in soba si am afumat tot parterul:)))cam prin clasa a IIIa...nu mi-a facut nik profa...Very Happy..noroc chior:))
Sus In jos
Mechanix
Moderator
Moderator
Mechanix


Mesaje : 17
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 31

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyMar Dec 21, 2010 4:55 am

clasa a 4-a, eram in clasa cu copilul invatatoarei, m-am enervat rau de tot pe el si i-am dat un cot in gura... si i-am dat zdravan Smile)... mi-am luat-o dupa aia de la invatatoare triplu Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 324151
Sus In jos
DeMonYcK
Administrator
Administrator
DeMonYcK


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Realm Of Death

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyMar Dec 21, 2010 5:00 am

Mechanix a scris:
clasa a 4-a, eram in clasa cu copilul invatatoarei, m-am enervat rau de tot pe el si i-am dat un cot in gura... si i-am dat zdravan Smile)... mi-am luat-o dupa aia de la invatatoare triplu Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 324151

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446
Sus In jos
Spik3.
Admin pe server
Admin pe server
Spik3.


Mesaje : 19
Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Aiud

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyMar Dec 21, 2010 5:15 am

clasa a 10-a, Era decembrie inainte de vacanta. Clasa noastra e la parter dar totusi sunt 2 M de la pamant pana la geam.In fata la geam sunt tufisuri si cum am zis era decembrie a nins l-am pus pe un coleg sa iasa pe geam si sa imi dea zapada. Eu il tineam de un picior cu cu celalalt era sa ma loveasca in gura asa ca i-am dat drumu si a cazut in cap. Exact ca in desene cu picioarele in sus si capul in jos Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446
Sus In jos
DeMonYcK
Administrator
Administrator
DeMonYcK


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Realm Of Death

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyMar Dec 21, 2010 5:17 am

spik3. a scris:
clasa a 10-a, Era decembrie inainte de vacanta. Clasa noastra e la parter dar totusi sunt 2 M de la pamant pana la geam.In fata la geam sunt tufisuri si cum am zis era decembrie a nins l-am pus pe un coleg sa iasa pe geam si sa imi dea zapada. Eu il tineam de un picior cu cu celalalt era sa ma loveasca in gura asa ca i-am dat drumu si a cazut in cap. Exact ca in desene cu picioarele in sus si capul in jos Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446


tare Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446
Sus In jos
WiTcH
Player
Player
WiTcH


Mesaje : 205
Data de inscriere : 20/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Gorj

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyMar Dec 21, 2010 7:46 am

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446
asta da faza Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446 Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) 956446
Sus In jos
Cavani
Admin pe server
Admin pe server
Cavani


Mesaje : 71
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 37
Localizare : San Paolo Stadio, Fuorigrotta

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyJoi Dec 23, 2010 7:15 am

Sincer cand am luat 10 la Mate =)

In cls a 9 a
Sus In jos
http://www.sscnapoli.it/prehome_2010.html
eskape
Player
Player
eskape


Mesaje : 18
Data de inscriere : 29/01/2011

Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) EmptyVin Feb 04, 2011 5:20 pm

aratai degetu 3 la trekatori Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))   Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:)) Empty

Sus In jos
 
Cea mai mare tampenie pe care ai facut-o la scoala?:))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cea mai penibila intamplare pe care ati trait-o?;))
» Care e hobby-ul tau?
» Care e cantaretzul tau preferat?
» Care-i filmul tau preferat?:P
» Echipa de fotbal cu care tineti :X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romanian Players Group :: Timp liber :: Offtopic-
Mergi direct la:  
Creati un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Fotografie | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente