Romanian Players Group
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Romanian Players Group

RpG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce inseamna Hide'N'seek

In jos 
AutorMesaj
DeMonYcK
Administrator
Administrator
DeMonYcK


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Realm Of Death

Ce inseamna Hide'N'seek Empty
MesajSubiect: Ce inseamna Hide'N'seek   Ce inseamna Hide'N'seek EmptyVin Ian 14, 2011 3:17 am

Multi dintre voi stiu ce este acest mod dar printre noi exista si playeri care nu prea stiu "de ce sarim noi asa mult" sau "cum putem face atatea lucruri". Pentru playerii acestia am facut acest topic in speranta sa ii ajut sa descopere lumea Hide'n'Seek-ului.

In primul rand sa invatam esentialele (armele din start)

Teroristi

Aveti 2 Flash-uri la inceput (ATENTIE! Echipa voastra nu potea lua FLASH doar CT)
Avesti 1 Smoke care ingheata (ATENTIE! Voi nu puteti ingheta, doar CT "ingheata" si anume il opreste pentru cateva secunde - este folositor cand sunteti inconjurat)

Counteristi

Aveti 1 Cutit cu care omorati T, este ceva normal modului cstrike


GamePlay:

Fiecare Terorist are 10 secunde pentru a se ascunde sau pentru a gasi un loc bun pentru a scapa de Counterii care vin in urma lui. In aceste secunde Counterii nu vad absolut nimic, imaginea fiind ca la amx_blind. Dupa trecerea acestor 10 Secunde abia atunci incepe distractia. Counterii trebuie sa prinda Teroristi iar acestia la randul lor trebuie sa scape de CT prin scheme/lj-uri/scari etc....

Daca toata echipa T este omorata atunci se face schimb de echipe

CT ---> T
T ---> CT

Si iar incepe distractia. Practic se repeta pana la schimbarea hartii
Sus In jos
 
Ce inseamna Hide'N'seek
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romanian Players Group :: RPG3.WATF.RO [Hide`N`Seek] :: Diverse-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Fotografie | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente