Romanian Players Group
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Romanian Players Group

RpG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Reclamatie admin DeMonYcK

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
zero
Admin pe server
Admin pe server
zero


Mesaje : 5
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus,Mures

Reclamatie admin DeMonYcK Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin DeMonYcK   Reclamatie admin DeMonYcK EmptyMier Ian 12, 2011 10:46 am

Numele dumneavoastra :Z|3r0
Numele adminului reclamat : DeMonYcK
Data si ora :12.ian.2011 19:35
Motiv reclamatie : DeMonYcK abuzeaza de putere: mi-a scos adminu degeaba +imi da si destroy tot degeaba , scoate un ban FARA macar a se consulta si cu Claudiu care a facut demo...Ce mai admin...de fapt ce sa-i facem e copil si na....L-)
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) : http://www.fileshare.ro/14216655717.6
Sus In jos
Spik3.
Admin pe server
Admin pe server
Spik3.


Mesaje : 19
Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Aiud

Reclamatie admin DeMonYcK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin DeMonYcK   Reclamatie admin DeMonYcK EmptyMier Ian 12, 2011 1:27 pm

1. Nush cu cat te poate ajuta aceasta reclamatie, din moment ce Demonyck este Administrator
2. Te-am vazut si eu pe server descarcanduti nervi si ti-am zis si eu sa te calmezi.

P.S. Acel Robert ori cum a primit bann l-am prin cu wall pe server !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Reclamatie admin DeMonYcK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin DeMonYcK   Reclamatie admin DeMonYcK EmptyJoi Ian 13, 2011 4:23 am

Zero, cum am zis, inteligentul e cel care rezolvă problemele, geniul e cel care le evită. Nu are rost să mai faci posturi degeaba, că e în defavoarea ta.
Sus In jos
DrunKer
Banned
Banned
DrunKer


Mesaje : 4
Data de inscriere : 22/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Roma

Reclamatie admin DeMonYcK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin DeMonYcK   Reclamatie admin DeMonYcK EmptyJoi Ian 13, 2011 10:54 am

Smile) nu ma mir daca i-ai rupt pula lui DeMonYcK ,vorbeste fara rost , oricum DeMonYcK stie care e treaba si nu cred ca tiar fi scos asa aiurea deci cred ca u esty de vina Razz
Sus In jos
zero
Admin pe server
Admin pe server
zero


Mesaje : 5
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus,Mures

Reclamatie admin DeMonYcK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin DeMonYcK   Reclamatie admin DeMonYcK EmptyJoi Ian 13, 2011 1:45 pm

spike da imi descarc nervii..si ce?....am injurat cumva?...nus genu de om calm, recunosc...dar ce a facut demonick totusi nu este corect si oricum de mai intra robert ala e deja aiurea...poi aici poti fi codat daca ai pile? LOL Reclamatie admin DeMonYcK 956446 Reclamatie admin DeMonYcK 956446 ....asa si btw de admin...as putea totusi sa il primesc inapoi dupa ce ii trec fitzele lui DeMonYcK ?? nu vad dc sa am adminu scos si si fuckoff! :-L
Sus In jos
DeMonYcK
Administrator
Administrator
DeMonYcK


Mesaje : 215
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Realm Of Death

Reclamatie admin DeMonYcK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin DeMonYcK   Reclamatie admin DeMonYcK EmptyVin Ian 14, 2011 3:30 am

Odata ce ala avea ban permanent de ce nu i-ai dat fuckoff sau destroy ?
Trebuia neaparat sa stii parerea mea ?

Tu si Claudiu aveti adminu scos
Eram la club si un prieten de-al meu si-a luat ban fara sa va uitati niciunu pe el
Deci nu mai deschideti topicuri idioate ca asa vreti voi

Si inca ceva ...Am vazut la amamndoi cum folositi hack-uri precum wall...in special claudiu


Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie admin DeMonYcK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin DeMonYcK   Reclamatie admin DeMonYcK Empty

Sus In jos
 
Reclamatie admin DeMonYcK
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model Reclamatie Admin
» Model Reclamatie Jucator
» Reclamatie LuMy & Spik3. si Esseker
» Creatie by DeMonYcK
» DeMonYcK in tinerete

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romanian Players Group :: RPG.WATF.RO [Normal] :: Reclamatii-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente