Romanian Players Group
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Romanian Players Group

RpG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere admin eu

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
avatar



Cerere admin eu Empty
MesajSubiect: Cerere admin eu   Cerere admin eu EmptyVin Ian 07, 2011 8:23 am

Nick pe server : Claudiu

Steam : Da, SteamNick: hidenseek611, pentru eventuale adăugări vă rog să spune-ţi cine sunteţi

Vârsta : 15 ani, dar din punct de vedere al cunoştinţelor mele şi al capacităţii de gândire, v-am luat pe toţi la vârstă

Grad dorit : Admin, însă preferinţele mele se îndreaptă spre accesul de owner (abcdefghijklmnopqrstu) datorită nenumăratelor greşeli făcute de adminii normali, din lipsa activităţii (care vine din partea Administratorilor / Fondatorilor) aceşti admini îşi cam fac de cap

Data primei conectari pe server: Prima conectare a mea pe server a fost când abdul mi-a spus asta, în urmă cu 2-3 săptămâni

Cate ore aveti jucate pe server? : Acest punct nu prea ştiu, dar ţinând cont că am jucat destul de mult ca nebunul pe server (până am golit serverul mai exact) aproximez aceste ore pe la 30/40 (dacă nu mai puţin)

Intre ce ore puteti fi on? : Pot fii online mereu, având un timp liber extrem de mult

Cate redirecte puteti tine? : Datorită performanţelor PC-ului meu şi al internetului slab dezvoltat, nu pot ţine nici un redirect, sunt din Italia, am router şi în necunoştinţă de cauză (nu reuşesc să fac port forwarding) nu am posibilitatea de a ţine redirecte

Cu ce credeti ca puteti imbunatatii acest server? : În primul rând experienţa mea în AMXX este una destul de mare, cunoştinţele mele nu constau în multitudinea anilor ci în învăţarea a diferite lucruri rapid şi în cantităţi mari, astfel, am reuşit să fac anumite pluginuri personale care sunt destul de grele de făcut. Ca admin, am fost moderator, administrator, cam toate rank-urile ce există întro comunitate de WATF (chiar şi banned), iar cu aceste rank-uri strânse am reuşit să strâng diferite cunoştinţe despre forumuri şi despre modul de a gestiona lucrurile. Practic, sunt compatibil cu toate cerinţele dvs.


Ultima editare efectuata de catre Claudiu in Vin Ian 07, 2011 8:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Esseker
Moderator
Moderator
Esseker


Mesaje : 11
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 27

Cerere admin eu Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin eu   Cerere admin eu EmptyVin Ian 07, 2011 10:13 am

PRO Cerere admin eu 684210 Smile)=)) Cerere admin eu 108607
Sus In jos
zotac.rpg
Administrator
Administrator
zotac.rpg


Mesaje : 45
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 29

Cerere admin eu Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin eu   Cerere admin eu EmptyVin Ian 07, 2011 10:25 am

PRO Cerere admin eu 956446
Sus In jos
abdul
Administrator
Administrator
abdul


Mesaje : 92
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Tg-Jiu

Cerere admin eu Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin eu   Cerere admin eu EmptyVin Ian 07, 2011 10:32 am

pro
Sus In jos
http://zone.power-rpg.com
abdul
Administrator
Administrator
abdul


Mesaje : 92
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Tg-Jiu

Cerere admin eu Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin eu   Cerere admin eu EmptyDum Ian 09, 2011 7:54 am

Acceptat
Sus In jos
http://zone.power-rpg.com
Continut sponsorizat





Cerere admin eu Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin eu   Cerere admin eu Empty

Sus In jos
 
Cerere admin eu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin
» Cerere Admin
» cerere admin
» Cerere Admin
» Cerere Admin fak#^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romanian Players Group :: RPG.WATF.RO [Normal] :: Cereri admin-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente